هدیه

کادو سالگرد ازدواج چی بخریم؟

ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج

کادو سالگرد ازدواج چی بخریم؟ هدیه مناسب سالگرد ازدواج چه چیزی می‌تواند باشد؟ چگونه خاص ترین هدیه را در روز سالگرد ازدواجمان به همسرمان هدیه بدهیم؟ این سوالات دقیقا سوالاتی می باشد که ممکن است برای هر یک از شما عزیزان پیش بی آید و ما قصد داریم تا در این مقاله به تمامی سوالات شما در خصوص خرید کادو سالگرد ازدواج پاسخ دهیم.

هدیه خاص سالگرد ازدواج

ازدواج دقیقا یکی از بهترین اتفاقات زندگی هر انسانی می‌باشد که هرگز از ذهنش پاک نمی‌شود. ازدواج یک پیوند قلبی میان دو انسان است. همه افراد هر ساله روز سالگرد ازدواجشان را جشن می‌گیرند، امروز قصد داریم تا به شما بگویم که چه هدیه ایی به عنوان کادو سالگرد ازدواج برای همسر خود تهیه نماید تا همسرتان سورپرایز شود. پس تا انتهای این مقاله با محبوب ترین ها همراه باشید.

بیشتر بخوانید = هدیه ولنتاین

کادو سالگرد ازدواج چی بخریم؟

در هر مناسبت دیگری شما می توانستید با دادن یک شاخه گل و یا یک شام مخصوص دو نفره حس خود را به شریک زندگیان منتقل نماید، اما سالگرد ازدواج یکی از مهمترین مناسبت های هر شخصی در زندگی اس می باشد که دوست دارد هر سال این روز را خاص تر و رویایی تر جشن بگیرد. هدیه مناسب سالگرد ازدواج کمی با سایر هدیه ها فرق دارد. بهتر است در این روز یک هدیه ارزنده برای همسر خود تهیه نماید و در کنار یک شام ویژه و یک شاخ گل هدیه را به همسرتان تقدیم نماید.

خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج برای زن
خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج برای زن

هدیه عجیب سالگرد ازدواج

ممکن است شما زمان کمی برای تهیه یک هدیه اص و عجیب برای سالگرد ازدواجتان داشته باشید و ندانید که دقیقا هدیه مناسب سالگرد ازدواج چیست و نتوانید تشخیص دهید که بهترین کادو سالگرد ازدواج چیست و چگونه م یتوانید آن را تهیه نماید. هیچ جای نگرانی نیست. در ادامه به شما عزیزان هدایای مناسب سالگرد ازدواج را می گویم.

12 هدیه شوکه کننده سالگرد ازدواج

هر هدیه ایی ممکن است بهترین کادو برای همسرتان باشد و از دریافت آن بسیار لذت ببرد اما ما قصد داریم گزینه ایی را پیشنهاد دهیم که باعث شگفتی و سورپرایز شدن همسرتان خواهد شد.

۱- یک گلدان منحصر به فرد

گلدان داریم تا گلدان. یک سری گلدان ها هستند که بسیار ساده می باشند. اما ما قصد داریم تا یک گلدان خاص را به شما پیشنهاد بدهیم. این گلدان بی نظیر، در شب مانند یک چراغ خواب رویایی عمل می کند. این گلدان علاوه بر رویایی بودنش بسیار شیک و با کلاس نیز می باشد. علاوه بر این شما می توانید یک عکس دو نفره خود و یا یک شعری که هر دو دوست دارید را به روی این گلدان هک نماید و هر بار با دیدنش یاآور عشقتان باشد.

۲- چراغ خواب خصوصی

کادو سالگرد ازدواج باید بسیار خاص تر و متفاوت تر باشد و البته بسیار عاشقانه. اگر شما جز افرادی هستید که از چراغ خواب در اتاقتان استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنم حتما از این مورد برای هدیه دادن در روز سالگرد ازدواجتان استفاده نماید. این چراغ خواب، به گونه ایی طراحی و ساخته شده است که شما می توایند یک عکس دو نفره خود را در این چراغ خواب قراردهید و هنگامی که در شب و در تاریکی چراغ خواب را روشن می کنید یک تصویر زیابی دو نفره از خود و همسر خود را در نمای بزرگ در اتاق خود تماشا نماید. 

بیشتر بخوانید = هدیه مناسب خانم ها

3– عروسک های جذاب

یک هدیه فانتزی اما با معنی هم می تواند جز کادو سالگرد ازدواج باشد. به طور مثال شما می توانید از عروسک های شبیه به فرشته استفاده نماید. فرشته هایی که نماد الهه عشق هستند بهترین هدیه سالگرد ازدواج می باشد. همچنین می توانید در کنار این مجسمه ها از مجسمه و عروسک هایی که شبیه فرشته هستند اما به فرشته مشاغل معروف هستند نیز تهیه نماید.

 • فرشته مهندس
 • فرشته مدير
 • فرشته دكتر
 • فرشته  پرستار
 • فرشته  آشپز
 • فرشته  وكيل
 • فرشته  خلبان
 • فرشته  مهماندار
 • فرشته  پستچي
 • ….و

 عقد نامه های عاشقانه به عنوان هدیه مناسب سالگرد ازدواج :

اگر دوست دارید تا هدیه ایی که به همسرتان می دهید بسیار منحصر به فرد باشد و یک هدیه مناسب سالگرد ازدواج باشد به شما پیشنهاد می کنم تا در طول سال نامه های مختلف عاشاقنه در برگه های زیبا یادداشت نماید. روز های خوبی که باهم داشتید را در کاغذ یادداشت نماید و در سالگرد ازواجتان به دلبندتان هدیه بدهید.

کادوی سالگرد ازدواج برای دختر
کادوی سالگرد ازدواج برای دختر

4- کارت پستال عاشقانه

هدیه سالگرد ازدواج باید بسیار خاص و رمانتیک باشدو به همین علت به شما پیشنهاد می کنم تا کارت پستل های عاشقانه و رمانتیک تهیه نماید و یک شعر خاص و مورده علاقه تان را به روی آن بنویسید و به همسرتان هدیه بدهید. برای خاص تر شدن و زیبا تر شدن می توانید تعداد زیادی کارت پستال تهیه نماید و به روی تعدادی از کارت ها تنها یک جمله “دوستت دارم” و یا “عاشقت هستم” را درج نماید.

کارت پستال عاشقانه

5- جعبه قاب عکس

این هدیه می تواند بسیار خلاقانه باشد. شما می توانید با تعداد زیادی عکس دو نفره را به روی این جعبه جادویی بگذارید و نگامی که به همسرتان هدیه می دهید و همسرتان در جعبه را باز می کند در هر یک از دیواره های جعبه یکی از عکس ها را مشاهده میکند که باعث سورپرایز شدنش خواهد شد.

6- ماگ با عکس دونفره

باز هم یک ایده با کمک عکس دو نفره. شما می توانید یکی از عکس های دونفره تان را که یاد آور یکی از بهترین خاطراتتان است را به روی ماگ درج نماید و هر بار استفاده از ماگ لذت ببرید.

7- پازل جذاب

اگر به پازل علاقه دارید می توانید یک پازل با عکس دونفره تان سفارش بدهید و سپس به همسرتان هدیه بدهیدو در روز سالگرد ازدواجتان با کمک یکدیگر پازل را تکمیل نماید و می توانید قاب نماید و به دیوار اتاق خود بزنید و با دیدنش لذت ببرید.

۸- انواع زیور آلات

طلا و نقره و بدل و غیره فرقی ندارد. شما می توانید اسم خودتان را به روی یک پلاک درج کنید و به محبوبتان هدیه بدهید. این میتواند یک هدیه به یاد ماندنی باشد.

9- کیک و شکلات و یا یه خوردنی خوشمزه

از گذشته تا به حال در مراسم های عقد و عروسی برای شیرین شدن کام ها از شیرینی جات استفاده می کردند. چه بهتر است که در روز سالگرد ازدواجتان هم در کنار هدیه اصلی یک کیک با طرح قلب و یا یک شیرینی با طرح قلب برای خود و همسرتان تهیه نماید. حتی می توانید یک شمع قلب هم به روی کیک بگذارید و آن را فوت نماید.

بیشتر بخوانید = لیست بهترین هدیه ها برای مردان

10- یک سفر دو نفره

سفر همیشه زیبا می باشد. بخصوص اگر از قبل برنامه ریزی شده باشد و به عنوان یک کادو به همسر کادو داده شود. شما می توانید مکانی را که ماه عسلتان به آنجا رفتید را انتخاب نماید و در روز سالگرد ازدواجتان به آنجا سفر نماید. یک تیر و دو نشان خواهد شد! هم به همسر خود کادو سالگرد ازدواج خود را داده اید و هم یک سفر رفته اید!

کادو سالگرد ازدواج به سبک مسافرت

11- رفتن به اولین مکان آشنایی

اگر یادتان است که اولین قرارتان در چه مکانی بود، می توانید باز هم در آن مکان قرار بگذارید و هدیه مناسب سالگرد ازدواج خود را در آن مکان به همسر خود بدهید. بدون شک یکی از بیاد ماندنی ترین مراسم های سالگرد ازدواجتان خواهد شد.

12- رفتن به آتلیه عکاسی

همانطور که رد روز ازدواجتان با خوشحالی به آتلیه عکاسی رفتید تا بهترین لحظاتتان را ثبت نماید می توانید در سالگرد ازدواجتان هم همین کار را انجام دهید. رفتن به اتلیه عکاسی و گرفتن عکس جدید دونفره می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین هدیه سالگرد ازدواج باشد.

چند ایده ساده برای کادو سالگرد ازدواج

برای خاص تر شدن و بهتر شدن هدیه لازم است تا سلیقه همسرتان را به خوبی بدانید. هنگامی که شما سلیقه همسرتان را بدانید می توانید بهترین را هدیه دهد. به طور مثال می توانید ا زلیست زیر برای کادو دادن استفاده نماید:

 • یک شاخه گل رز و یا گل محبوب همسرتان
 • ساعت
 • ادکلن خوشبو
 • کفش
 • خودنویس
 • و غیره

همچنین می توانید هدیه ایی تهیه نماید که با دیدن آن یاد یک خاطره مشترک و خاص می افتید.

کادو سالگرد ازدواج برای دوست
کادو سالگرد ازدواج برای دوست

کادوی سالگرد ازدواج برای دختر

بهترین هدیه سالگرد ازدواج برای دختر، هدیه ای است که نشان دهنده عشق و علاقه شما به او باشد. همچنین، هدیه باید با سلیقه و علایق او مطابقت داشته باشد. در اینجا چند ایده برای خرید هدیه سالگرد ازدواج برای دختر آورده شده است:

 1. جواهرات : جواهرات همیشه یک هدیه مناسب برای سالگرد ازدواج هستند. شما می توانید گردنبند، گوشواره، انگشتر یا دستبند را به عنوان هدیه انتخاب کنید.
 2. عطر : عطر یکی دیگر از هدیه های محبوب برای سالگرد ازدواج است. شما می توانید عطر مورد علاقه همسر خود را انتخاب کنید یا عطر جدیدی را به او هدیه دهید.
 3. لباس و لوازم جانبی : اگر می خواهید هدیه ای کاربردی برای همسر خود بخرید، می توانید لباس یا لوازم جانبی مورد علاقه او را انتخاب کنید.
 4. سفر : اگر می خواهید هدیه ای خاطره انگیز برای همسر خود بخرید، می توانید یک سفر کوتاه یا بلند مدت را برای او رزرو کنید.
 5. تجربه : اگر می خواهید هدیه ای متفاوت برای همسر خود بخرید، می توانید یک تجربه خاص مانند کلاس آشپزی، کلاس یوگا یا بلیط کنسرت را برای او هدیه دهید.

جعبه کادویی رمز دار

همانطور که گفتیم هدیه سالگرد ازدواج باید بسیار خاص باشد. پس بهتر است تا جعبه کادو هم خاص و بی نظیر باشد. شما می توانید کادو سالگرد ازدواج را در یک جعبه خاص و به قولی رمز آلود قراردهید تا هنگامی که به همسر خود هدیه می دهید حتی با دیدن نوع کادو پیچ شدنش هم شگفت زده شود.

کادو سالگرد ازدواج برای دوست

انتخاب هدیه سالگرد ازدواج برای دوست، کار چندان آسانی نیست. شما باید هدیه ای را انتخاب کنید که نشان دهنده عشق و علاقه شما به دوستتان باشد و همچنین با سلیقه و علایق او مطابقت داشته باشد. در اینجا چند ایده خاص برای هدیه سالگرد ازدواج برای دوست آورده شده است:

 • اگر دوست شما به یادگیری چیزهای جدید علاقه دارد، می توانید یک کلاس آموزشی یا دوره آنلاین برای او هدیه دهید.
 • اگر دوست شما به سفر علاقه دارد، می توانید یک بلیط سفر یا یک کوپن برای یک تور مسافرتی برای او هدیه دهید.
 • اگر دوست شما به کارهای هنری علاقه دارد، می توانید یک اثر هنری یا یک کلاس هنری برای او هدیه دهید.
 • اگر دوست شما به ورزش علاقه دارد، می توانید یک وسیله ورزشی یا یک اشتراک باشگاه ورزشی برای او هدیه دهید.
 • مهم ترین نکته این است که هدیه شما نشان دهنده توجه و محبت شما به دوستتان باشد.

سخن پایانی کادو سالگرد ازدواج

در این مقاله به طور کامل گفتیم که کادو سالگرد ازدواج چی بخریم. سالگرد ازدواج از مهم ترین روزهای زندگیست و چه بهتر که با ایده های جدید و خلاقیت های جالب این شب را بیاد ماندنی تر کنید. هر هدیه ایی می تواند در این روز بسیار چشمگیر و خاص باشد اما می توانید این هدیه را در کنار یک جشن دو نفره و یک شام بی نظیر به همسرتان هدیه بدهید. در نهایت، مهم ترین نکته این است که هدیه ای را انتخاب کنید که همسر شما از آن لذت ببرد. اگر در انتخاب هدیه مردد هستید، می توانید از دوستان یا اعضای خانواده او کمک بگیرید.

سوالات متداول کادو سالگرد ازدواج

1. بهترین هدیه سالگرد ازدواج چیست؟

بهترین کادو سالگرد ازدواج، هدیه ای است که نشان دهنده عشق و علاقه شما به همسرتان باشد. همچنین، هدیه باید با سلیقه و علایق او مطابقت داشته باشد. در اینجا چند ایده برای خرید هدیه سالگرد ازدواج آورده شده است:

 • جواهرات
 • عطر
 • لباس و لوازم جانبی
 • سفر

2. چه چیزی را نباید برای سالگرد ازدواج هدیه داد؟

در اینجا چند چیز وجود دارد که نباید برای سالگرد ازدواج هدیه داد:

هدایایی که نشان دهنده بی توجهی یا بی علاقگی شما به همسرتان هستند. به عنوان مثال، هدیه ای که نشان دهنده این باشد که شما به یاد سالگرد ازدواج نبوده اید یا هدیه ای که سلیقه همسرتان را در نظر نگرفته اید.
هدایایی که برای همسرتان کاربردی نیستند. به عنوان مثال، هدیه ای که همسرتان هرگز از آن استفاده نخواهد کرد.
هدایایی که برای همسرتان گران قیمت هستند. هدیه ای که همسرتان احساس کند که مجبور به قبول آن شده است.

3. چقدر باید برای هدیه سالگرد ازدواج هزینه کرد؟

میزان هزینه برای کادو سالگرد ازدواج به بودجه شما و میزان اهمیتی که برای این روز قائل هستید بستگی دارد. در اینجا چند نکته برای تعیین بودجه برای هدیه سالگرد ازدواج آورده شده است:

در نظر بگیرید که چند سال است که ازدواج کرده اید. هرچه سال های بیشتری از ازدواج شما گذشته باشد، می توانید بودجه بیشتری برای هدیه اختصاص دهید.
در نظر بگیرید که چقدر درآمد دارید. اگر درآمد بالایی دارید، می توانید بودجه بیشتری برای هدیه اختصاص دهید.
در نظر بگیرید که همسرتان چه انتظاری از شما دارد. اگر همسرتان انتظار هدیه ای گران قیمت دارد، باید بودجه بیشتری برای هدیه اختصاص دهید.

4. چگونه می توانم هدیه سالگرد ازدواج را شخصی سازی کنم؟

یکی از راه های نشان دادن عشق و علاقه شما به همسرتان، شخصی سازی هدیه سالگرد ازدواج است. در اینجا چند ایده برای شخصی سازی هدیه سالگرد ازدواج آورده شده است:

می توانید روی هدیه نام همسر خود را حک کنید.
می توانید روی هدیه یک عکس مشترک از خود و همسرتان را چاپ کنید.
می توانید یک کارت یا نامه عاشقانه برای همسر خود بنویسید.

5. چگونه می توانم سالگرد ازدواج را به یاد ماندنی کنم؟

علاوه بر خرید کادو سالگرد ازدواج، می توانید با انجام کارهای زیر سالگرد ازدواج را به یاد ماندنی کنید:

یک شام یا ناهار عاشقانه برای همسر خود ترتیب دهید.
یک سفر کوتاه یا بلند مدت را برای همسر خود برنامه ریزی کنید.
یک فعالیت یا سرگرمی مورد علاقه خود را با همسر خود انجام دهید.
مهم ترین نکته این است که زمان و توجه خود را به همسر خود اختصاص دهید و به او نشان دهید که چقدر دوستش دارید.

هدیه سالگرد ازدواج / کادو سالگرد ازدواج برای زن / خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج برای زن / هدیه سالگرد ازدواج ارزان / خرید کادو سالگرد ازدواج برای زن / عکس کادوی سالگرد ازدواج برای زن / کادو برای سالگرد ازدواج پدر و مادر / پک هدیه سالگرد ازدواج / کادوی سالگرد ازدواج برای دختر / کادو سالگرد ازدواج برای دوست

تدوین = هدیه آنلاین محبوب ترین ها

5/5 - (2 امتیاز)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا